Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

Lifefish YouZube Channel
 
 Lifefish Blog 

 1. Úvod
 2. KŔMNY PROGRAM
 3. Krmitkové zmesi
 4. HALDORADO Fluo Energy 800g

HALDORADO Fluo Energy 800g

Krmivá Haldorádó Fluo Energy upútajú na seba pozornosť s precízne vyberanými zložkami, jedinečnou harmóniou chutí a vôní a bombastickým výzorom. Po na... celý popis
Dostupnosť
Skladom
3,96 EUR
3,30 EUR
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:HALDORADO
Podobné produkty
  HALDORADO Fluo Energy 800g, Čierna sila
  3,96 EUR
  3,30 EUR bez DPH
  3,96 EUR
  3,30 EUR bez DPH
  Skladom
  ks
   HALDORADO Fluo Energy 800g, Red Fruit
   3,96 EUR
   3,30 EUR bez DPH
   3,96 EUR
   3,30 EUR bez DPH
   Skladom
   ks
    HALDORADO Fluo Energy 800g, Green Africa
    3,96 EUR
    3,30 EUR bez DPH
    3,96 EUR
    3,30 EUR bez DPH
    Skladom
    ks
     HALDORADO Fluo Energy 800g, Chili Squid
     3,96 EUR
     3,30 EUR bez DPH
     3,96 EUR
     3,30 EUR bez DPH
     Skladom
     ks
      HALDORADO Fluo Energy 800g, Devil Buster
      3,96 EUR
      3,30 EUR bez DPH
      3,96 EUR
      3,30 EUR bez DPH
      Skladom
      ks
       HALDORADO Fluo Energy 800g, Modrá fúzia
       3,96 EUR
       3,30 EUR bez DPH
       3,96 EUR
       3,30 EUR bez DPH
       Skladom
       ks
       Kompletné špecifikácie

       Krmivá Haldorádó Fluo Energy upútajú na seba pozornosť s precízne vyberanými zložkami, jedinečnou harmóniou chutí a vôní a bombastickým výzorom. Po namiešaní je ich farba ešte intenzívnejšia, ktorá vo vode pomaly, ale nepretržite vytvára farebný mrak, ktorý priláka zvedavé ryby. Keď sa ryby priblížia ku kŕmnemu miestu zacítia lahodnú chuť a arómu krmiva. Táto lahodná chuť núti ryby k intenzívnemu stravovaniu a je len otázkou času, kedy ryba natrafí na našu nástrahu. Táto rada bola vyvinutá špeciálne na cielený a selektívny lov kaprov na hocijaký spôsob lovu rýb!


       Balenie: 800g

        

       Mega Citrom sa zakladá na už dávno úspešne používanej citrónovej aróme. Vďaka žltej farbe je určené na teplé vody, nakoľko v lete je najúspešnejšia farba, ktorá sa farebne dobre oddelí od dna. Táto žltá farba nie je výrazná len na dne, ale aj nad dnom vytvára veľký svetlý mrak, ktorý priláka ryby. Je to taká zmes krmiva bez obsahu rybacej múčky, ktorá sa dá dobre aplikovať na všetkých vodách, hlavne na stojatých kaprových a karasových vodách. Vďaka svojim jemným zrnkám a homogénnemu stavu je vhodné aj pri love na plávanú, ale najmä na method techniku.

       Devil Buster je nezvyčajnou, ale harmonickou zlúčeninou cesnaku a mandlí. Veľmi intenzívna, priam rušivá aróma má mimoriadny vplyv na kapre a amurov. Vďaka svojej bielej farbe ho už z ďaleko vidno, a pri rozplývaní vznikajúci biely mrak priláka pozornosť rýb k nášmu krmítku. Je to zmes krmiva bez obsahu rybacej múčky. Práve preto je vhodná na menej zarybnené zväzové jazerá, vodné nádrže, ale aj na intenzívne zarybnených jazerách môžete mať s ním úspech! Vďaka svojim jemným zrnkám a homogénnemu stavu je vhodné aj pri love na plávanú, ale najmä na method techniku.

       Red Fruit je zmesou esencií 10 rôznych druhov ovocia. Vďaka svojej červenej farbe nevzbudí v rybách podozrenie ani v čírej vode, pričom tmavý mrak ich povzbudzuje k stravovaniu. Intenzívna aróma a vizuálny podnet robia toto krmivo účinným. Je to zmes obsahujúca hojné množstvo jemne rozdrvených peliet a rybacej múčky, vďaka čomu sa stáva veľmi úspešným na intenzívne zarybnených jazerách. Vďaka svojim jemným zrnkám a homogénnemu stavu je vhodné aj pri love na plávanú, ale najmä na method techniku.

       Green Afrika je ozajstnou kuriozitou medzi krmivami vďaka svojej intenzívnej zelenej farbe a jedinečnej príchuti. Príchuť zeleného jablka a škorice mimoriadne vzbudzuje pozornosť rýb, a vďaka vyberaným zložkám si ju aj dlho zachová. Pridaný fluoresceín vytvára okolo krmiva efektný zelený mrak, čoho výsledkom je to, že ani jedna ryba neprepláva bez povšimnutia vedľa nášho krmítka. Je to zmes obsahujúca hojné množstvo jemne rozdrvených peliet a rybacej múčky, vďaka čomu sa stáva veľmi úspešným na intenzívne zarybnených jazerách. Vďaka svojim jemným zrnkám a homogénnemu stavu je vhodné aj pri love na plávanú, ale najmä na method techniku.

       Modrá fúzia sa určite vyznačuje jedinečnou modrou farbou ktorá zanecháva vo vode výrazné zakalenie ktorá je atraktívna pre ryby. Toto krmivo je vyrábené najmodernejšiou technologiu a používa sa na cielený lov kaprov. Pri výrobe krmiva nebola použitá rybacia múčka iba rôzne druhy kukurice a produkty z kukurice. Krmivo sa vyznačuje s vysokým podielom uhlohydrátov. Zrnitosť krmiva je jemná, homogenná s obsahom väčších žltých vločiek ktoré majú za úlohou udržať ryby na krmnom miestE.  Krmivo modrá fúzia je určená na lov kaprov aj vstudenej vode, NA rybárskych pretekoch, na intenzívne zarybnených vodách aj na miestnych jazerách.

       Tovar zaradený v kategóriách

       MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU/PEŇAZÍ

       Ak je zakúpený výrobok chybný alebo jeho vzhľad a funkčnosť nezodpovedajú opisu, podľa právnych predpisov EÚ vám ho obchodník musí opraviť, nahradiť, znížiť jeho cenu alebo vám vrátiť peniaze.

       Ak ste si kúpili výrobok alebo službu online alebo mimo obchodu (prostredníctvom telefónu, zásielkového predaja), takisto máte právo zrušiť svoju objednávku a tovar vrátiť do 14 dní z akéhokoľvek dôvodu alebo bez udania dôvodu.

       BEZPLATNÁ 2 ROČNÁ ZÁRUKA

       Bez ohľadu na to, či ste si tovar kúpili cez internet, v obchode alebo prostredníctvom zásielkového predaja, máte vždy právo na minimálne dvojročnú bezplatnú záruku.

       Táto dvojročná záručná lehota je vaše minimálne právo, pričom vnútroštátne pravidlá vo vašej krajine vám môžu poskytnúť osobitnú ochranu.

       Tovar, ktorý ste si u nás kúpili je chybný, nezodpovedá opisu alebo nie je funkčný, predajca je povinný ho bezplatneopraviť alebo vymeniť, resp. vrátiť vám plnú kúpnu cenu alebo poskytnúť zľavu na výrobok.

       AKO ZRUŠIŤ VAŠU OBJEDNÁVKU?

       Obchodníka musíte informovať o svojom rozhodnutí zrušiť svoj nákup/objednávku. Nestačí len tovar odoslať späť na adresu.

       Je potrebné poslať mail na: info@lifefish.sk uviesť číslo objednávky, požiadať o zrušenie tejto objednávky a informovať tak obchodníka o tejto skutočnosti.

       Tovar však musíte poslať do 14 dní od dňa, kedy ste obchodníka informovali.

       Peniaze Vám budú vrátené na Váš účet.

       Rybárske potreby Lifefish.sk
       Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
       Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.