KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE VÁM PRIBALÍME DARČEK!
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pa (8:30h - 17:30h)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
Chcem byť informovaný o novinkách a akciách

Lifefish VIP klub

Aktuálny LIFEFISH leták - December 2021

Lifefish YouZube Channel

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Lov na odhod - Vrbov2
18.12.2021

Lov na odhod - Vrbov2

Víkendová rybačka na miestnej vode - rybníku Chyť&Pusť Vrbov 2 v týchto letných horúčavách dopadla v celku fajn. Nádherná scenéria pod Tatrami, čistý vzduch a najmä pekné a bojovné ryby bol jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli navštívili túto vodu.

Nakoľko je povolené loviť len na odhod a chytá sa tu len z jednej strany, bolo potrebné sa nato aj patrične vyzbrojiť.

Nesmela chýbať moja už tradičná kombinácia na ďaleké hody a to vlasec Neon 0.255mm v návine 300m a šokový vlasec Galaxy 0.26-0.47mm. Ak sa vyberiem nahadzovať na veľké vzdialenosti a pod vodnou hladinou nie je veľké množstvo prekážok, tak prevažne siahnem po tejto kombinácií.Miesto, na ktorom sme sa rozhodli chytať bolo v plytšej časti rybníka (č.11). Usúdil som, že by bolo vhodné kŕmiť kobrou, aby sme spombou v tej malej vode rybu nevyplašili. Po chvíľke sledovania vodnej hladiny sme zistili, že ryby sa ukazujú tesne pod protiľahlým brehom. Pri tomto tlaku, ktorý rybári na túto vodu vyvíjajú, sme sa ani nečudovali.

Zopár minút po nahodený sa ozval Milanov signalizátor. Po niekoľkým minútach preťahovania sa v podložke ocitol nádherne stanavaný lysec s váhou 16kg+. Krásny úvod rybačky!

Po zdokumentovaní a šetrnom pustení kapra do vody, sme dokrmili 30 guličkami a čakali čo sa bude diať. Začal kolotoč záberov v pravidelných asi 50 minutových intervaloch, čo nás veľmi tešilo. Bolo zrejme, že ryby sú na našom lovnom mieste a pekne sa kŕmia. Deň zbehol ako voda a zábery ustáli.

Na druhý deň sa počasie diametrálne zmenilo. Krásne, teplé dni vystriedal silný, nárazový vietor a výdatné búrky. Ryba brala len sporadicky, ale ešte do konca rybačky sa nám podarilo prekabátiť zopár rýb na Ronnie Rig zhotovený z fluorocarbonu Fantom 0.40mm.

Zopár rýb ulovených počas našej rybačky na rybníku Vrbov 2

 

 

 

 

Úspešné nástrahy:

Mainline Pop Up Pineapple Juice,

Nikl Boilie v dipe Krillbery,

MikBaits Balance BigB

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Chcem byť informovaný o novinkách a akciách

MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU/PEŇAZÍ

Ak je zakúpený výrobok chybný alebo jeho vzhľad a funkčnosť nezodpovedajú opisu, podľa právnych predpisov EÚ Vám ho obchodník musí nahradiť alebo vrátiť peniaze.

Ak ste si kúpili výrobok online alebo mimo obchodu (prostredníctvom telefónu, zásielkového predaja), takisto máte právo tovar vrátiť do 14 dní z akéhokoľvek dôvodu alebo bez udania dôvodu.

Ak sa rozhodnete tovar vrátiť/vymeniť, je potrebné ho zabaliť a následne potom kontaktovať či už telefonicky alebo mailom obchodníka.

BEZPLATNÁ 2 ROČNÁ ZÁRUKA

Bez ohľadu na to, či ste si tovar kúpili cez internet, v obchode alebo prostredníctvom zásielkového predaja, máte vždy právo na minimálne dvojročnú bezplatnú záruku.

Táto dvojročná záručná lehota je vaše minimálne právo, pričom vnútroštátne pravidlá vo vašej krajine vám môžu poskytnúť osobitnú ochranu.

Tovar, ktorý ste si u nás kúpili je chybný, nezodpovedá opisu alebo nie je funkčný, predajca je povinný ho bezplatneopraviť alebo vymeniť, resp. vrátiť vám plnú kúpnu cenu alebo poskytnúť zľavu na výrobok.

AKO ZRUŠIŤ VAŠU OBJEDNÁVKU?

Ak chcete zrušiť svoju objednávku, musíte o tom informovať predajcu. 

Je potrebné poslať mail na: objednavky@lifefish.sk uviesť číslo objednávky, požiadať o zrušenie tejto objednávky a informovať tak obchodníka o tejto skutočnosti.

 

POTREBUJETE PORADIŤ S VÝBEROM ALEBO ZISTIŤ STAV VAŠEJ OBJEDNÁVKY?
Logo
Rybárske potreby Lifefish.sk
Mgr. Tomáš Vedral
Mgr. Tomáš Vedral
Po-Pa (8:30h - 17:30h)
Rybárske potreby Lifefish.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk