KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE VÁM PRIBALÍME DARČEK!
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pa (8:30h - 17:30h)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
Chcem byť informovaný o novinkách a akciách

Lifefish VIP klub

Aktuálny LIFEFISH leták - December 2021

Lifefish YouZube Channel

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ružínska kaprovačka
27.11.2022

Ružínska kaprovačka

Už dlhšiu dobu sme plánovali aspoň 3, 4 dňovú výpravu na VN Ružín. Počas hlavnej sezóny je niekedy problém nájsť si dobré miesto na lov, no nám sa práve jedno uvolnilo a mohli sme sa pustiť do príprav.

Po dvoch feedrovačkách, kedy sa nám na tomto mieste podarilo chytať nádherné plekáče a násadové kapry, sme si povedali, že by sme to mohli skúsiť aj s kaprovými prútmi.

Pleskáče a kapry, ktoré sme ulovili na jemný feedrový prút

Prepdoveď počasia na nasledujúce 4 dni bola taká všelijaká. Hlasili teplo a búrky. Na miestach, kde sme lovili, nie je veľmi dobré ak sú búrky, nakoľko sme boli pri prítoku a voda sa zvykne rýchlo zakaliť a vo veľa prípadoch aj s bordeľom, čo môže znepríjemniť lov až natoľko, že sa neda loviť.

Osadili sme boje, mierne zakrmili, povyvážali prúty a začali stavať tábor.

Čo sa nástrah týka, ja som veľmi nešpekuloval. Siahol som po overenej nástrahe Kill Krill 24mm od Nikla a obalil kúsok nástrahy do totožnej pasty.

Montáže sme použili jednoduché a účinné, žiadne špekulácie. Na koniec sme naviaziali dostatočne silnú šokovú šnúru, najmä kvoli prekážkam, ktoré mohla voda priplaviť.

Prvé úlovky prichádzali už niekoľko hodín po vyvezení a mali sme z ních veľkú radosť.
 

Prvé zábery začali prichádzať od menších rýb. Krmenie sme preto obmedzili na minimum a dávali len pva sieťku, ktorú sme naplnili troma guličkami boilie. Zábery kúsok ústali, ale verili sme, že prídu tie prave ružinské.


Po búrke, ktorú predpovedali, nás na breh prišiel pozdraviť takýto meter dlhý kapor, ktorý nám nedaroval centimeter zadarmo.

Druhá krajšia ryba bol tento vysoký šupináč.

Na pokec k nám prišiel náš priateľ Bikry a na kontrolu taktiež kamarát (Stano Z.)

Dni v prírode zbehli ako voda a my si so sebou odnášme ďalšie krásne zážitky. Už sa tešíme, kedy túto vodu opäť navštívime, možno už z inej časti priehrady, pretože vieme, že v sebe skrýva nádherné ružinské poklady.

Celé video z našej rybačky:

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Chcem byť informovaný o novinkách a akciách

MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU/PEŇAZÍ

Ak je zakúpený výrobok chybný alebo jeho vzhľad a funkčnosť nezodpovedajú opisu, podľa právnych predpisov EÚ Vám ho obchodník musí nahradiť alebo vrátiť peniaze.

Ak ste si kúpili výrobok online alebo mimo obchodu (prostredníctvom telefónu, zásielkového predaja), takisto máte právo tovar vrátiť do 14 dní z akéhokoľvek dôvodu alebo bez udania dôvodu.

Ak sa rozhodnete tovar vrátiť/vymeniť, je potrebné ho zabaliť a následne potom kontaktovať či už telefonicky alebo mailom obchodníka.

BEZPLATNÁ 2 ROČNÁ ZÁRUKA

Bez ohľadu na to, či ste si tovar kúpili cez internet, v obchode alebo prostredníctvom zásielkového predaja, máte vždy právo na minimálne dvojročnú bezplatnú záruku.

Táto dvojročná záručná lehota je vaše minimálne právo, pričom vnútroštátne pravidlá vo vašej krajine vám môžu poskytnúť osobitnú ochranu.

Tovar, ktorý ste si u nás kúpili je chybný, nezodpovedá opisu alebo nie je funkčný, predajca je povinný ho bezplatneopraviť alebo vymeniť, resp. vrátiť vám plnú kúpnu cenu alebo poskytnúť zľavu na výrobok.

AKO ZRUŠIŤ VAŠU OBJEDNÁVKU?

Ak chcete zrušiť svoju objednávku, musíte o tom informovať predajcu. 

Je potrebné poslať mail na: objednavky@lifefish.sk uviesť číslo objednávky, požiadať o zrušenie tejto objednávky a informovať tak obchodníka o tejto skutočnosti.

 

POTREBUJETE PORADIŤ S VÝBEROM ALEBO ZISTIŤ STAV VAŠEJ OBJEDNÁVKY?
Logo
Rybárske potreby Lifefish.sk
Mgr. Tomáš Vedral
Mgr. Tomáš Vedral
Po-Pa (8:30h - 17:30h)
Rybárske potreby Lifefish.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk